Loading...

Vinný lístek

Rozlévaná vína

 • 0,1 l
  Prosecco, di Valdobbiadene

  89 Kč
 • 0,15 l
  Müler Thurgau

  79 Kč
 • 0,15 l
  Il Casolare Bianco 2015, Fattoria San Lorenzo

  85 Kč
 • 0,15 l
  Pinot Noir rosé

  79 Kč
 • 0,15 l
  Saint Laurent

  85 Kč
 • 0,15 l
  Unlitro 2015, Ampeleia

  95 Kč
 • 0,1 l
  Barolo Chinato, Cappellano, Piemonte

  160 Kč

Šumivá vína a Champagne

 • Veronique, Proqin

  Šumivé víno, bílé, suché. Charakteristikou je ovocná vůně zralých meruněk, které se výrazně projevují i ve svěží chuti.

  520 Kč
 • Martini Asti

  Šumivé víno s jemně ovocnou a příjemně okrouhlou osvěžující chutí. Je jedno z nejlepších italských šumivých vín, jež se vyrábí z hroznů Moscato Bianco (bílý muškát) rostoucích na pobřeží Středozemního moře. Výroba spočívá v uzavřeném druhotném kvašení vína nebo moštu, při kterém vzniká alkohol a oxid uhličitý, který se rozpouští ve víně.

  490 Kč
 • Prosecco DOC Brut, Tor dell’Elmo

  Jedná se o šumivé víno vyrobené metodou charmant. Vůně je svěží, květinově ovocná s příjemnou intenzitou. Chuť je suchá aromatická, připomínající čerstvé ovoce jako mirabelky, jablka, hrušky a karambolu. V dochutí se objevují jemné tóny koření a bylinek. Toto Prosecco Brut může být jako skvěle harmonizující partner k pokrmům z ryb a mořských plodů, paštik a terin z drůbeže a ryb. Finálním využitím mohou být i nesladké dezerty na bázi různých sýrů.

  490 Kč
 • Prosecco di valdobbiadene Manzane DOC

  Jedná se o šumivé víno vyrobené metodou charmant. Vůně je svěží, květinově ovocná s příjemnou intenzitou. Chuť je suchá aromatická, připomínající čerstvé ovoce jako mirabelky, jablka, hrušky a karambolu. V dochutí se objevují jemné tóny koření a bylinek. Toto Prosecco Brut může být jako skvěle harmonizující partner k pokrmům z ryb a mořských plodů, paštik a terin z drůbeže a ryb. Finálním využitím mohou být i nesladké dezerty na bázi různých sýrů.

  650 Kč
 • Champagne Fourny „Grande Reserve“ 1-er Cru-Brut

  Premier Cru (prvotřídní vinice). Hrozny, které pocházejí z pozemků Grand Cru a Premier Cru se považují za nejlepší v tomto regionu. Barva je světlá se zlatavými záblesky, perlení je jemné a dlouho trvající. Vůně je svěží a jemná v příjemném souladu se stopami citrusů a kandovaného ovoce, medu a opečeného toastu. Chuť je jemně kořeněná po vanilce s nádechem kvasného aróma po delším ležení na kvasinkách. Svým elegantním stylem a dokonale vyváženou kontrastní chutí a jemností je také ideálním doplňkem ke stolování, ale je vhodné i jako aperitiv při slavnostních menu.

  2 100 Kč

Bílá vína (Česká republika)

 • Chardonnay 2011, Tanzberg

  Slámově žlutá barva s odstíny žlutého melounu. Aroma je nazrálejší s převažujícími tóny kompotovaného ovoce a medovým koncem. Chuť je středně plná s ovocnou kyselostí jádrového ovoce a velmi dlouhou dochutí vlašského ořechu.

  520 Kč
 • Müler Thurgau 2014, Třebívlice

  Víno zlatozelenkavé barvy. Ve vůni travnaté tóny, citrusové plody, muškát nebo angrešt. Chuť plná, ovocitá, s kyselinkou a jemným minerálním podtónem. Víno je vhodné v kombinaci s lehkými letními salátky a s restovanými pstruhovými filety.

  520 Kč
 • Pinot Gris 2014, pozdní sběr, Třebívlice

  Ve vůni i chuti je plné extraktivní s nádechem ovoce a dřeva, které se ve víně odráží díky zrání na velkých dubových sudech. Po polknutí vás čeká jemná šťavnatá kyselina, která vás nabudí k dalšímu napití. V kombinaci např. se pstruhem nebo králíkem na smetaně se pro vás víno stane excelentním zážitkem.

  650 Kč
 • Gewürztraminer 2013, pozdní sběr, Třebívlice

  Víno zlatavé barvy. Vůně tramínová, jemnějšího charakteru, ale přesto výrazná s kořenitě medovými až bezovými tóny. Chuť plná, kořenitá, s dlouhou výraznou dochutí, mineralitou a krásnou kyselinkou, která vínu dodává jiskřivost a dlouhou pitelnost. Víno doporučujeme k zauzeným a silně kořeněným jídlům nebo paštice z husích jater.

  590 Kč

Bílá vína (Itálie)

 • Catarratto Munir 2015, Valdibella, Sicílie

  6 farmářských rodin, které společně tvoří družstvo – vinařství Valdibella, pracují pouze přírodním způsobem. Ctí hodnoty a upřímnost k lidem i ke své půdě. Odrůda Catarratto patří mezi místní odrůdy, s největším zastoupením bílých vín na Sicílii. Zpracování je tak šetrné, aby vyjádřilo autochtonní původ a projev Catarratta. Jižní víno plné svěžesti a harmonicky zakomponované kyseliny.

  690 Kč
 • Verdicchio di Gino 2015, Fattoria San Lorenzo

  Vinař Natalino Crognaletti je mistr ve výrobě vína z odrůdy Verdicchio. Je to tradiční velká bílá odrůda v Itálii. Projeví se jako komplexní, strukturované víno, kde kyselina nehraje hlavní roli, podobně jako u Chardonnay. Máte možnost ochutnat nejdůležitější bílé vino z Marche, které je skvělý partner s výraznými a tučnými jídly. Dominují v něm tóny citrusů, bezového květu a zralého ovoce.

  890 Kč
 • Pinot Grigio 2015, Dona Hartmann, Alto Adige

  Pinot Grigio, tj. Rulandské šedé, se dnes stalo nejpopulárnější odrůdou Itálie. Často ale jeho sláva končí jako konzumní víno. Díky své upřímné a řemeslné práci, vrací tento malý vinař odrůdě důstojnost a hrdost. Vyzrálé hrozny (avšak né přezrálé), výjimečný terroir a mistrovská směs všeho dohromady ukazují pravých charakter, potenciál a svěžest Pinot Grigio.

  980 Kč

Bílá vína (Francie)

 • Côteaux du Libron – Chardonnay, Prignes Le Neuf

  Víno pochází z nádherné lokality mírných svahů nad středozemním mořem, v zálivu nacházejícího se severozápadně, nedaleko od města Beziérs. Víno je vyrobené ze 100% odrůdy Chardonnay, pocházející z jílovitě vápenitých vinic s četným výskytem oblázků. Víno je jemné a delikátní s příjemným a pestrým projevem květin navazující na jemné medové a ovocné podtóny s nepatrným dotekem bourbonské vanilky. Víno je svou celkovou strukturou hladké a čerstvé. Doporučení k harmonizaci: toto víno díky své komplexnosti, svěžesti a ovocností je vhodným aperitivem, ale zrovna tak vytvoří dobrou společnost pokrmům z ušlechtilých ryb, jako je platýz nebo candát.

  550 Kč
 • Chablis AC "Vieilles Vignes", Alain Geoffroy

  Krásná zlatožlutá barva s lehkými zelenkavými odstíny. Na nose je plné a vyzrálé se stopou máty, akátu a grapefruitů. V chuti je plné, harmonické, s tóny melounu. Je dlouhé a minerální. Víno pochází z révy vinic, které jsou staré 45 – 70 let.

  680 Kč
 • Riesling 3 EXA - Alsace AOC Paul Ginglinger

  Víno je světle žluté barvy s jemným zelenkavým nádechem. Velmi intenzivní a vytrvalá vůně květů akátu a čerstvých hroznů je natolik svůdná, že pobízí k jeho ochutnání. Výrazná chutˇ potvrdí očekávání. Široká škála žlutého ovoce v podobě jemných nuancí v harmonii s mineralitou probouzí fantazii sommeliérů k uvědomění si široké škály využití tohoto dlouhého vína.

  830 Kč
 • Chateauneuf du Pape AOC Blanc 2014, Saint Siffrein

  Malá rodinná produkce pana Chastana se svým synem Cyrilem. Vinice této domény se rozprostírají na 18ha. Víno je světle žluté barvy se zelenkavými odlesky. Vůně je velmi květinová s jemnými tóny kandovaného citronu. Chuť je kulatá, harmonická a hlavně překvapující svou komplexností a svěžestí. Během svého věku se mění do pestré škály kořenitých nuancí, což umožňuje tomuto víno i široké využití v gastronomii.

  1470 Kč

Bílá vína (Portugalsko)

 • 0,37 l
  Cortes de Cima Chaminé Branco 2014, Alentejo

  290 Kč
 • 0,75 l
  Cortes de Cima Chaminé Branco 2014, Alentejo

  Aroma exotického ovoce. Pěkná kyselinka. Středně plné tělo. Dobře vyvážené víno. Je ideální́ k mořským plodům, grilované rybě, bílému masu a jako aperitiv. 87 – Robert Parker. Bronzová medaile – International Wine Challenge 2015.

  480 Kč
 • Cortes de Cima Sauvignon Blanc 2014, Alentejo

  Intenzivní květinové tóny jasmínu a limetky. Plné tělo s křupavou vyváženou kyselinkou. Je ideální́ k mořským plodům, grilované rybě, bílému masu a jako aperitiv. 88 – Robert Parker. Stříbrná medaile – The Global Sauvignon Blanc Masters 2016.

  780 Kč

Bílá vína (Gruzie)

 • Pirosmani, 2015 Kachetie

  to polosuché víno se vyrábí z vybraných hroznů odrůdy Rkatsiteli. Má světle slámovou barvu se sametovou chutí s tóny lučních květin a medu, které obzvlášť zdůrazňují jeho eleganci. Výborně se hodí k dezertům.

  490 Kč

Růžová vína (Česká republika)

 • Saint Laurent rosé 2016, Třebívlice

  Víno světle růžové barvy s jemným lososovým odstínem vám učaruje svou nádhernou vůní, která vás jako čarovným proutkem přenese na sluncem prozářenou rozkvetlou louku. V jemné chuti s příjemně osvěžující kyselinkou při každém doušku objevíte tóny bobulového ovoce se smetanovým koncem. Toto víno doporučujeme kombinovat např. s drůbežím masem, zeleninovými saláty nebo čerstvými nezrajícími sýry.

  390 Kč

Růžová vína (Francie)

 • Chateau Les Fontenelles Bergerac AOC – Rosé

  Víno pochází z malebného regionu Périgord na jihozápaděod Bergeracu v obci Saint Julien d´Eymet.Barva je intenzivní růžová v odstínu vyzrálých jahod. Vůně je jemná ovocná připomínající červeno dužnaté ovoce, jako např. jahody, třešně, maliny apod. Šťavnatá ovocnost se těsně propojuje s příjemnou minerální tóninou, která táhne víno do jemně slané. Tato mineralita se projevuje již výrazněji v chuti a to opět jemnou, příjemnou slaností ve spojení se šťavnatou ovocností vše harmonizující k dokonalosti.

  550 Kč

Červená vína (Česká republika)

 • Saint Laurent 2013, pozdní sběr, Třebívlice

  Barva granátová, výrazná. Vůně nazrálá s tóny sušených švestek a dřeva. Chuť plná, ovocná, se sametovou tříslovinou v dochuti. Víno je vhodné v kombinaci s tmavým masem, paštikami nebo se středně zralými sýry.

  590 Kč
 • Pinot Noir 2007 Tanzberg

  Vůně s projevem lehkých růžových květů. Chuť jemná, decentní, v které se projevuje lehce nazrálý projev červených plodů s dotekem hořké čokolády v dochuti. Celkově však jemnější typ vína co se tříslovin týče.

  580 Kč
 • Johann W red, 2013, Třebívlice

  Barva rubínová s jemným nahnědlým odleskem. Vůně bohatá s tóny sušeného ovoce a čokolády. Chuť plná, dlouhá s výraznou dochutí se sametovými tóny. Víno je skvělé v kombinaci se steaky, grilovanými masy, zvěřinou a vyzrálými sýry.

  990 Kč

Červená vína (Itálie)

 • Chianti Colli Senesi Torre alle Tolfe 2015, La Torre alle Tolfe, Toskánsko

  Tradiční toskánské vinařství vyrábí víno už od roku 1316. Nynější agronom Sergio Lo Jacono pěstuje hlavní toskánskou odrůdu Sangiovese, která dominuje všem velkým vínům Chianti. Všechny procesy ve vinici a následně ve sklepě jsou v souladu s přírodou, bez přidaných přísad a konzervantů. Ve víně se odráží typický projev odrůdy. Stylem až rustikální, lehké animální tóny, plná tříslovina, znatelná kyselina a přímá štíhlá chuť.

  990 Kč
 • Sandro d’Pindeta 2015, Alberto Oggero, Piemonte

  Malé vinařství nadějného člověka Alberta Oggera. Můž, který vyrostl mezi keři vinné révy a dokonale zná oblast Roero. Zde jste u startu budoucí generace velkých italských vinařů. Důmyslně pracuje s nejdůležitější červenou odrůdou v Itálii. Projev Nebbiola je jemně introvertní a elegantní. Ve sklenici se projevuje v několika fázích a s každou další se vyvíjí. Dominantní taniny ve spojení se svěží kyselinou a představivostí vinaře si vás podmaní.

  1190 Kč
 • Barolo Chinato, Cappellano, Piemonte

  Aromatizované a dolihované víno z vinařství Cappellano se nabízí pod jménem Barolo Chinato. Unikátní likér, který vymysleli předkové z této rodiny jako elixír života nebo medicínu. Základní surovinou pro výrobu je nejprestižnější víno Barolo, vyráběné z nejdůležitější italské odrůdy Nebbiolo. Během procesu se macerují exotické byliny a koření jako je Chinin v čistém lihu, tento extrakt se pak dále přidává do vína Barolo. Vzniká tím jedinečný nápoj, vhodný jako digestiv a nebo ve spojení s čokoládou.

  2390 Kč
 • Nero d’Avola Kerasos 2014, Valdibella, Sicílie

  Winery located in the valley of Camporeal, ie. The interior under the city of Palermo, presenting the most important red grape varieties grown in Sicily. In Nero d 'Avola is hidden heritage of this country. Enormous potential it is necessary to understand and modify them. Therefore it surprises with its lightness and grace. It is a delicate and sophisticated. Strong statement cherry tones enhanced by a pleasant acid.

  890 Kč

Červená vína (Francie)

 • Chateau Des Graviéres, Medocaine

  Barva vína je jiskrná s třešňově červeným odstínem. Aroma je decentní se stopou červeného bobulového ovoce a dotekem tabáku. V chuti je opět delikátní s ovocným nádechem, jemným sametovým tříslem a příjemnou dochutí.

  590 Kč
 • Chateau des Antonins 2011 Bordeaux Superieur AOC rouge

  Víno je lahodné a ovocné s jemnou tóninou koření a minerální stopou po svém kamenitém původu. Chuť je suchá s hladkou texturou taninů avšak s pestrou škálou chutí a jemných nuancí, které tvoří toto víno velmi atraktivní. Chuť je šťavnatá a nevysušující, což se nám někdy u podobných vín stávalo. Víno se dobře snoubí s pokrmy z pečených mas. Pečených jen s kořením nebo i v omáčkách, různé úpravy zvěřiny a jednoduše k letnímu posezení u barbecue. Víno je tedy skvělým partnerem pro široké spektrum pokrmů a i mnoho obdivovatelů vín této věhlasné oblasti.

  790 Kč
 • Pinot Noir Bourgogne, Roux Pére & Fils

  Ve vůni tóny plné, zralého červeného ovoce doplněného přezrálými tóny červených květů. Chuť středně plná s dotekem tříslovin. Lehce pitelné víno s projevem středně výrazné ovocnosti.

  890 Kč
 • Chateauneuf du Pape AOC rouge 2011, Julien Mus

  Víno nese šat temné purpurové barvy. Vůně je intenzivní a hřejivá s širokou škálou nuancí lesního ovoce, ušlechtilé kůže a čerstvého masa. Chuť je suchá a bohatá s hutnou dávkou taninů, které působí sametově. Projev jednotlivých tónů je výrazný, připomínající sušené ostružiny, borůvky a švestková povidla. Víno má dlouhotrvající dochuť v podobě marmeládových a tabákových tónů, jemnou tečkou v konci je dotek čerstvě pražených kávových bobů. Harmonii víno tvoří se širokou škálou pokrmů z tmavého masa, zvěřiny, zvěřinových terin a paštik, tvrdých sýrů a AOC uzenin.

  1 900 Kč

Červená vína (Portugalsko)

 • 0,37 l
  Cortes de Cima Chaminé Tinto 2013, Alentejo

  290 Kč
 • 0,75 l
  Cortes de Cima Chaminé Tinto 2013, Alentejo

  Měkká, bohatá, ovocná chuť. Velmi plné a ovocné, s dobrou strukturou. Toto víno dobře doprovodí červené maso, pečené hovězí a grilované maso. 85- Robert Parker/Mark Squires. Zlátá medaile – Concours Mondial Bruxelles 2015.

  590 Kč
 • Cortes de Cima Tinto 2012, Alentejo

  Aroma tmavého lesního ovoce s náznakem balsamico. Intenzivní, pevná, dobře strukturovaná chuť pikantního ovoce s dlouho trvajícím závěrem. Toto víno bude vynikající i ve svém mládí, ale archivace v lahvi neuškodí. Toto víno dobře doprovodí červené maso, pečené hovězí a grilované maso. 87 – Robert Parker. Stříbrná medaile – Concours Mondial Bruxelles 2015

  1150 Kč
 • Cortes de Cima Homenagem a Hans Christian Andersen, 2011, Alentejo

  Víno z 100% odrůdy Syrah. Komplexní aroma vanilky, tabáku a krabice od doutníků. Sladké, masité, pikantní ovoce na patře, končí dobrou kyselinkou. Toto víno dobře doprovodí červené maso, pečené hovězí a grilované maso. 90 – Robert Parker. Zlatá medaile – Syrah du Monde 2015.

  1900 Kč

Červená vína (Gruzie)

 • Saperavi, 2009, Kachetie

  Červené suché víno opojně rubínové barvy s příjemnou svěží vůní a bohatým buketem plným tónů čerstvého ovoce a bobulí. Je vyrobené z výběrových hroznů Saperavi vypěstovaných v okresech Gurdžáni a Telavi Kachetinské oblasti. Chuť je jemná, harmonická a příjemně trpká. Doporučujeme ke všem jídlům s masem. V Gruzii je oblíbené k šašlikům i k ostatním pokrmům z masa. Doporučuje se i s mořskými plody.

  490 Kč

Vína bez alkoholu (Německo)

 • Riesling, Carl Jung

  Německo Carl Jung Riesling je jemně perlivé ovocné bílé víno z tradiční německé odrůdy. Je velmi čisté, lehce nasládlé a na patře má delší závěr. Buket připomíná zelené jablko a citrus. Hodí se k drůbeži, rybám a bílým masům. Dobré k lehkým salátům a k některým méně kořeněným a pálivým jídlům orientální provenience. Jenom 1/3 kalorií běžného vína.

  375 Kč
 • Merlot, Carl Jung

  Německo Carl Jung Merlot je decentní červené dealkoholizované víno, které neurazí. Rubinová barva s malým ovocným buketem. Dobře se doplňuje s červeným masem, či sýrem anebo těstovinám na italský způsob. Obsahuje pouhou 1/3 kalorií běžného vína.

  375 Kč
 • Vin Rosé, Carl Jung

  Německo Nádherné bohaté růžové víno s chutí výraznější, než by se u dealkoholizovaného vína čekalo. Decentní buket se středně dlouhým závěrem. Chlazené je optimálním letním pitím. Hodí se zejména k dobrému sýru a lehkým francouzským paštikám. Tento budoucí hit má jen 1/3 kalorií běžného vína.

  375 Kč