Loading...

Svatba v Balu Kitchen v Praze

Plánujete svatbu v Praze?


Svatba by měla být nezapomenutelným dnem v životě člověka, proto k její organizaci přistupujeme s maximální péčí a pečlivostí. Nabízíme kompletní svatební servis: vy se můžete plně věnovat svatebnímu veselí, my se postaráme o zbytek.


S radostí Vás uvítáme v útulných interiérech s překrásným výhledem na panoráma Prahy a zapojíme do vašich služeb fantazii a um místních kuchařů, profesionalitu číšníků a bohaté organizační zkušenosti.

Hostiny a rauty pro 40 až 60 hostů povýšíme na skutečné kulinářské zážitky a doprovodíme je okouzlující živou hudbou. Stačí si jen vybrat z našich svatebních menu variantu, která se Vám určitě bude líbit. Máme nabídku tří-, čtyř- nebo pětichodových menu. Jsme též připraveni sestavit individuální svatební menu dle vašeho přání a vkusu.

V případě Vašeho zájmu se s Vámi sejdeme osobně, naplánujeme a zorganizujeme celkový průběh svatební hostiny či večerní oslavy na základě Vašich přání a představ.


Doprovodné programy a služby

Mimo standardní gastronomické služby jsme schopni také zajistit:

- Zajištění doprovodného hudebního programu (živá hudba na klavír, na saxofonu nebo kapela)

- Zajištění moderátora a DJ

- Svatební fotograf a kameraman

- Květinové, světlené a balonkové svatební dekorace

- Tisk svatebního menu a jmenovek

- Transfer luxusními vozidly a veterány

- Ubytování pro novomanžele a svatební hosty v útulných apartmánech


Rezervace termínu svatby

Pro více informací či rezervaci termínu nás můžete kontaktovat na telefonním čísle: +420 725 755 677 nebo na emailové adrese: info@baluproject.cz.